EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

12 lutego 2020

Polskie połowy krewetek na Morzu Barentsa prowadzone przez statek Polonus otrzymały certyfikat MSC

Polskie połowy dalekomorskie krewetek zimnowodnych na Morzu Barentsa prowadzone przez statek Polonus, należący do naszego członka - Arctic Navigation Sp. z o.o., otrzymały certyfikat MSC. Uzyskanie certyfikatu przez nasz statek potwierdza, że połowy te prowadzone są w sposób zrównoważony, zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami, określonymi w Standardzie Zrównoważonego Rybołówstwa MSC.

18 listopada 2019

Członkowie PAOP wsparli XI Maltański Koncert Charytatywny

Dwóch członków PAOP, spółki Arctic Navigations sp. z o.o. oraz Atlantex sp. z o.o., wsparło XI Maltański Koncert Charytatywny organizowany przez Związek Polskich Kawalerów Maltańskich oraz Filharmonię Poznańską. Koncert odbył się 15 listopada 2019 r. w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. 

25 października 2019

INAUGURACJA 2. EDYCJI KONKURSU PISCES 2020

Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziałem Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetem w Akureyri School of Business in Science w Islandii podjęły się organizacji drugiej edycji konkursu stypendialnego, który ma za zadanie wspierać polskich studentów zamierzających studiować na Uniwersytecie w Akureyri w ramach Programu Stypendialnego Erasmus.

 

Wydarzenie inaugurujące konkurs PISCES (Polish Icelandic Scholarship – Exchange Studies) z udziałem przedstawicieli Rady Honorowej i Programowej Konkursu PISCES odbyło się 24 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

 

 

9 września 2019

PAOP partnerem gospodarczym 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego w Szczecinie

Północnoatlantycka Organizacja Producentów (PAOP) miała zaszczyt zostać Partnerem Gospodarczym 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego, odbywającego się w Szczecinie w dniach 5-6 września 2019 r.

2 czerwca 2019

Targi Polfish w Gdańsku

W dniach 29 – 31 maja b.r. w Gdańsku odbyły się targi Polfish - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych. Nasza Chłodnia - „Gdańsk Coldstore” również brała udział w tym wydarzeniu.

14 ... 654321

Strona:

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.