EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

28 kwietnia 2018

Seafood Expo Global 2018

W dniach 24 – 26 kwietnia 2018 r. w Brukseli odbyły się targi Seafood Expo Global – jedne z największych tego typu targów na Świecie. Nasza Chłodnia - „Gdańsk Coldstore” również brała udział w tym wydarzeniu. Podczas targów nasze stoisko odwiedził m. in. Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk, poseł Dorota Arciszewka-Mielewczyk, europoseł Czesław Hoc oraz arcybiskup Andrzej Dzięga.

20 kwietnia 2018

Komisarz Vella i Europêche prowadzą pogłębiony dialog na temat rybołówstwa

Komisarz Vella i Europêche prowadzą pogłębiony dialog na temat rybołówstwa
Dzisiaj, delegacja przedstawicieli rybołówstwa z Europêche spotkała się z Panem Karmenu Vella - komisarzem ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa w celu omówienia głównych tematów politycznych i legislacyjnych z zakresu rybołówstwa w UE.

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.