EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

10 maja 2019

Seafood Expo Global 2019

W dniach 7-9 maja b.r. w Brukseli odbyły się targi Seafood Expo Global. Są to – jedne z największych tego typu targów na Świecie. Nasza Chłodnia - „Gdańsk Coldstore” również brała udział w tym wydarzeniu. Podczas targów nasze stoisko odwiedził m. in. Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk.

1 kwietnia 2019

Kongres Rybny w Gdyni

PAOP wziął udział w VI Kongresie Rybnym w Gdyni w dniach 28-29 marca 2019 r. Kongres Rybny to jedno z największych spotkań przetwórstwa rybnego, akwakultury, rybołówstwa i handlu rybnego oraz dostawców branży rybnej.

1 kwietnia 2019

Spotkanie z europosłem Gabrielem Mato

W piątek, 29 marca br. w Gdyni, z inicjatywy Jarosława Wałęsy, wiceprzewodniczącego Komisji Rybołówstwa Parlamentu Europejskiego, odbyło się spotkanie z posłem Gabrielem Mato (EPL, Hiszpania). Poseł Mato jest koordynatorem w Komisji Rybołówstwa w Parlamencie Europejskim. Jest głównym sprawozdawcą oraz głównym negocjatorem dwóch istotnych, z polskiego punktu widzenia sprawozdań dotyczących Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego na lata 2021 – 2027 oraz sprawozdania w sprawie zachowania zasobów rybnych i ochrony ekosystem morskich za pomocą środków technicznych. Przedstawiciel PAOP również był obecny na tym ważnym spotkaniu. 

20 listopada 2018

Członkowie PAOP wsparli X Maltański Koncert Charytatywny

Dwóch członków PAOP, spółki Arctic Navigations sp. z o.o. oraz Atlantex sp. z o.o., wsparło X Maltański Koncert Charytatywny organizowany przez Związek Polskich Kawalerów Maltańskich. Koncert odbył się 19 października br. w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. 

7 listopada 2018

Inauguracja Konkursu PISCES

Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetem w Akureyri School of Business in Science w Islandii podjęły się organizacji konkursu stypendialnego, który ma za zadanie wspierać polskich studentów zamierzających studiować na Uniwersytecie w Akureyri w ramach Programu Stypendialnego Erasmus. Inauguracja konkursu PISCES odbyła się 7 listopada na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

14 ... 7654321

Strona:

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.