EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

25 października 2019

INAUGURACJA 2. EDYCJI KONKURSU PISCES 2020

Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziałem Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetem w Akureyri School of Business in Science w Islandii podjęły się organizacji drugiej edycji konkursu stypendialnego, który ma za zadanie wspierać polskich studentów zamierzających studiować na Uniwersytecie w Akureyri w ramach Programu Stypendialnego Erasmus.

 

Wydarzenie inaugurujące konkurs PISCES (Polish Icelandic Scholarship – Exchange Studies) z udziałem przedstawicieli Rady Honorowej i Programowej Konkursu PISCES odbyło się 24 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

 

 

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.