EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

22 lutego 2018

Unijno - Marokański sektor rybołówstwa zwraca się do Trybunału Sprawiedliwości UE, aby wziął pod uwagę korzyści płynące z umowy w sprawie połowów

Unijno - Marokański sektor rybołówstwa zwraca się do Trybunału Sprawiedliwości UE, aby wziął pod uwagę korzyści płynące z umowy w sprawie połowów
Niekorzystne orzeczenie, mogłoby spowodować poważne konsekwencje w stosunkach pomiędzy Europą a Marokiem, ponad kwestie związane z rybołówstwem oraz osłabiłoby korzyści społeczno-ekonomiczne wynikające z dobrych relacji pomiędzy dwoma stronami. 

 

21 lutego 2018

Unijny sektor rybołówstwa oczekuje realizmu i elastyczności w związku z nadciągającą tzw. "burzą absolutną"

Prezydent Europêche, Javier Garat, zaprezentował wyzwania stojące przed europejskim sektorem rybackim w związku z ambitnymi i sztywnymi celami wyznaczonymi przez Wspólną Politykę Rybacką w celu osiągnięcia maksymalnego podtrzymywalnego odłowu (MSY) do 2020 r., wdrożeniem obowiązku wyładunku oraz niepewnością powodowaną przez Brexit. Połączenie wszystkich tych czynników, znane w branży jako "burza absolutna", zostało przedstawione przez Javiera Garata podczas konferencji "How far has the EU come in ending overfishing?", zorganizowanej dzisiaj w Brukseli przez organizację ekologiczną PEW.

2 lutego 2018

Certyfikat koszerności

Północnoatlantycka Organizacja Producentów sp. z o.o. (PAOP) z przyjemnością informuje, że Arctic Navigations sp. z o.o. – członek PAOP, uzyskał certyfikat koszerności dla filetów dorsza ze skórą produkowanych na statku Polonus GDY-58. Certyfikat koszerności został przyznany przez Pana Michaela Schudricha - Naczelnego Rabina Polski. 

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.