EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

10 lutego 2009

Rozpoczęcie działań połowowych na łowiskach Pacyfiku Południowego

Północnoatlantycka Organizacja Producentów od początku bieżącego roku prowadzi intensywne przygotowania logistyczne w celu przygotowania do połowów na otwartych wodach Pacyfiku. Z przyjemnością informujemy, że statek Alina, po dokonaniu drobnych prac technicznych w porcie Las Palmas, pod koniec lutego będzie gotów wyruszyć w swój pierwszy rejs na Pacyfiku.

13 listopada 2008

Oczyszczenie z zarzutów statku Polonus Gdy-36 przez sąd norweski

W głośnej sprawie polskich rybaków oskarżonych przez władze norweskie o niezgodne z prawem połowy w czerwcu 2007 r., zapadł kolejny wyrok uniewinniający w sądzie drugiej instancji.
Oznacza to, że kapitan statku "Polonus" Mariusz Łagoda oraz armator, spółka Arctic Navigations z Gdyni, zostali ostatecznie oczyszczeni z wszelkich zarzutów.

 

11 maja 2005

European Seafood Exposition - Bruksela, 26-28 kwietnia 2005.

Organizowana corocznie w Brukseli wystawa EUROPEAN SEAFOOD EXPOSITION (ESE) umożliwia spotkanie wszystkich zainteresowanych branżą rybołówstwa z całego świata.
Producentom oraz przedstawicielom firm zainteresowanych kupnem, sprzedażą, przetwarzaniem, dystrybucją, importem i eksportem wszelkich produktów rybołówstwa...

1413121110 ... 1

Strona:

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.